start: end:
Sat 11/11/2017 18:30
Sat 11/18/2017 12:00 - 17:00

(Golem Classic 2017)

(Kutná Hora)

Fri 11/24/2017 18:00 - 21:00

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sat 12/16/2017 18:00 - 20:00
Sun 3/25/2017 - Sun 12/30/2017

(Bohu ke slávě, městu ku prospěchu)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 3/31/2017 - Thu 11/29/2017

(Sklo a světlo)

Stone house - museum (Kutná Hora)

Thu 4/26/2017 - Fri 11/30/2017

(Santini slaví narozeniny - 340 let génia barokní architektury)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Sun 6/3/2017 - Sun 10/28/2017

(Matti Kujasalo - Retrospektivní výstava 1971 - 2017)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Thu 6/7/2017 - Mon 1/14/2018

(Klenoty a šperky králů - unikátní autorská výstava)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Wed 9/5/2017 - Thu 11/29/2017

(Irina Ugrinova, Maria Zlatanova: Mozaika různých uměleckých pohledů na svět)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

Sat 9/8/2017 - Sat 10/27/2017

(Jitka Jelínková)

Tyl's house (Kutná Hora)

Fri 10/12/2017 - Thu 11/29/2017

(Marie Havránková - Srdci mému nejbližší)

Kosmas Gallery and Bookshop (Kutná Hora)

Tue 10/16/2017 - Thu 11/29/2017

(Co nového v muzeu?)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 11:00

(Mezigenerační program pro rodiny)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 13:00

(Čiperkové)

(Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 14:00

(Hurvínek a kouzelné muzeum)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 14:00

(Slavnostní otevření podzimní výstavní sezony)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 19:00

(Zlomor + hosté)

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sun 10/21/2017 - Sun 3/10/2018

(Jan Tichý - Emoce krajiny)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 10/21/2017 - Sun 3/17/2018

(Vernisáž výstavy Josefina Bakošová - Imago)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 10/21/2017 - Sun 3/17/2018

(Jakub Myslín - Stará spektiva)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 10/21/2017 - Sun 3/17/2018

(Barbora Bálková)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 10/21/2017 - Sun 3/17/2018

(Josefina Bakošová - Imago)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sun 10/22/2017 8:00
Sun 10/22/2017 14:00

(Pohádka o strašidelném nádraží)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Mon 10/22/2017 - Thu 10/25/2017

(Yousef Abushaera (Palestina))

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Mon 10/23/2017 15:30

(Husovy stopy)

Under the Lamp Club (Kutná Hora)

Mon 10/23/2017 16:00
Mon 10/23/2017 17:00

(Postel hospoda kostel)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Tue 10/24/2017 13:00
Wed 10/25/2017 17:00
Wed 10/25/2017 17:00

(Matka!)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Thu 10/26/2017 8:00
Thu 10/26/2017 8:00

(Kolokvium Jan Sekera)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Thu 10/26/2017 17:00

(Čára)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Fri 10/27/2017 19:00

(China Shop Bull (Velká Británie))

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sat 10/27/2017

(Den Středočeského kraje)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora), Stone house - museum (Kutná Hora), Tyl's house (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 8:00 - 14:00

(Slavnosti malínského křenu)

Sokol house (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 12:00

(Vernisáž výstavy Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 13:00

(Komentovaná prohlídka výstavy Matti Kujasala: Retrospektivní výstava 1971-2017)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 10/21/2017 17:00
Sat 10/28/2017 14:00

(Bajkeři)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 14:00

(Básník a misionář: Tovaryšstvo Ježíšovo v Čechách, 350 let od založení jezuitské koleje v Kutné Hoře)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 15:00

(Cuthna Antiqua - výroční koncert)

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 17:00

(Thor: Ragnarok)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sat 10/28/2017 17:00
Sat 10/28/2017 19:00

(Civilní obrana)

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Sun 10/28/2017 - Fri 11/23/2017

(Bohumil Bek - Příběh kutnohorského řezbáře)

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

Sun 10/29/2017 15:00

(Esa z pralesa)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Fri 10/27/2017 17:00
Sun 10/29/2017 18:00

(Jigsaw)

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

Sun 10/29/2017 18:00

(Třetí prst na levé ruce)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Mon 10/30/2017 8:00 - 11:15

(2. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Mon 10/30/2017 16:00

(Halloween v knihovně)

(Kutná Hora)

Wed 11/1/2017 14:00

(Strašidelné pověsti v dačického domě)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Fri 11/3/2017 9:00

(Trnová koruna Karla Havlíčka Borovského)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Sat 11/4/2017 9:00 - 16:00

(Svatomartinské trhy)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Sat 11/4/2017 15:00

(Jiří Brdečka - 100 let)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 11/4/2017 18:00

(Delioú - koncert pro housle a harfu)

Blues Café (Kutná Hora)

Sun 11/5/2017 14:00

(Pojďte pane budeme si hrát aneb potkali se u Kolína!)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Sun 11/5/2017 17:00

(Koncert pro dobro - benefiční koncert)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Mon 11/6/2017 16:30

(Přednáška z cyklu Poznáváme památky UNESCO)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Mon 11/6/2017 18:00 - 20:30

(Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Mon 11/6/2017 18:00 - 20:00

(Místo uzdravení)

Trebišovská (Kutná Hora)

Tue 11/7/2017 9:00

(Tři přadleny)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Tue 11/7/2017 17:00

(Galakoncert - ZUŠ Kutná Hora a Jiří Bárta)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Fri 11/10/2017 18:00

(Sborovna)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Sat 11/10/2017

(Svatomartinské hody v GASK)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 11/11/2017 6:00 - 19:00
Sat 11/11/2017 16:00 - 18:00
Sat 11/11/2017 18:00

(Božská Sarah)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Sat 11/11/2017 19:00
Sun 11/11/2017 - Sun 2/10/2018

(Aurel Klimt - Lajka: od filmu k divadlu a zpět)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Wed 11/15/2017 17:00

(Společně - slovem písní obrazem)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Thu 11/16/2017 18:00

(Jakub Smolík)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Fri 11/16/2017

(Retro večer na Palmě)

(Kutná Hora)

Sun 11/19/2017 14:00

(O křišťálovém srdci)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Tue 11/21/2017 8:00 - 11:15

(3. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Wed 11/22/2017 18:00
Sat 11/24/2017 23:00

(Velká dámská jízda)

(Kutná Hora)

Sun 11/26/2017 14:00

(Mikulášská besídka)

Sun Club (Kutná Hora)

Wed 11/29/2017 18:00
Wed 11/29/2017 18:00
Tue 11/28/2017 12:00 - 15:00
Wed 11/29/2017 7:00 - 15:00
Thu 11/30/2017 7:00 - 10:00

(Vánoční výstava v domově Barbora)

Pirknerovo náměstí (Kutná Hora)

Thu 11/30/2017 17:00

(Adventní koncert - Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba)

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

Sat 12/1/2017 23:00
Sat 12/1/2017 23:00

(Vánoce v GASK)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Mon 12/3/2017 23:00

(Rozsvícení vánočního stromu a oslava sv. Barbory)

Palackého náměstí (Kutná Hora)

Mon 12/4/2017 17:00

(Hudba starých mistrů)

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

Tue 12/5/2017 8:00 - 11:15

(4. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Tue 12/5/2017 18:00

(Sliby se maj plnit o vánocích - Janek Ledecký)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Wed 12/6/2017 14:00

(Mikulášská besídka)

(Kutná Hora)

Sat 12/9/2017 16:00

(Michalovi mazlíčci)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Tue 12/25/2017 23:00

(Jakub Jan Ryba, Česká mše vánoční)

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

Sun 12/31/2017 18:00

(Světáci)

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Thu 1/11/2018 8:00 - 11:15

(5. setkání v rámci kurzu Soumrak monarchie)

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

Sat 5/18/2018 22:00
Sat 5/26/2018 6:00 - 16:00

Events

(Rybičky 48, tour 115 let, speciální host: Zoči Voči (SVK))

(Kutná Hora)

Sat 11/4/2017 19:00

(Pekař & Jakub Děkan band/Pekařův Děkan - Děkanův Pekař Tour)

Planet music (Kutná Hora)

Sat 11/11/2017 18:30

(Golem Classic 2017)

(Kutná Hora)

Sat 11/18/2017 12:00 - 17:00

(Imodium - Element tour, Host: Stroy)

Klub Česká 1 (Kutná Hora)

Fri 11/24/2017 18:00 - 21:00

(Čechomor Kooperativa tour 2017)

(Kutná Hora)

Sat 12/16/2017 18:00 - 20:00


Tip for a trip

Sancturin House - museum

Sancturin House - museum

Originally a Gothic fortress, rebuilt in Baroque style, it was built at the end of the 13th century as...